piątek, 23 września 2016

Darmowe porady stylistyczne!

Myślicie o zmianie swojego stylu? Potrzebujecie porady dotyczącej doboru rzeczy do Waszej figury? Skorzystajcie z porad Kryzysowej Narzeczonej! Jedna z naszych blogerek, która na co dzień zajmuje się stylizacją ubioru, za darmo przygotuje niezbędne wskazówki. Przeczytajcie, jak zgłosić się do cyklu porad zatytułowanych "Stylistka KN radzi"...

darmowa metamorfozaBezpłatne porady stylistki onlineNasze porady publikowane będą na łamach bloga, aby inni również mogli czerpać z nich inspiracje :) Nie ważne, czy macie lat 16 czy 66, J. chętnie Wam doradzi i pokaże przykłady ubrań z ogólnodostępnych sklepów. Aby skorzystać z pomocy wystarczy napisać do nas maila (w tytule prosimy wpisać "Porady stylistki") na adres: 


kryzysowakontakt@gmail.com


W wiadomości opiszcie Waszą figurę, wiek, rozmiarupodobania i dotychczasowy styl. Podajcie, co lubicie w swoim ciele, a co wolicie ukryć. Dajcie znać, czy interesujecie się metamorfozą na specjalną okazję (np. ślub w rodzinie, nowa praca) czy gruntownie chcecie zmienić swój look? Mile widziane są zdjęcie. Oczywiście, jeśli nie wyrażacie na to zgody, mogą one nie pokazywać twarzy. Co jakiś czas wybierzemy i spełnimy jedną z próśb. Następnie (wraz z odpowiedzią) zamieścimy ją na stronie Kryzysowa Narzeczona.* 


Artykuły J. na naszym bloguZanim ruszymy z naszą akcją, odsyłamy do stylistycznych wpisów, które opracowała J. Znajdziecie wśród nich porady dla najczęściej występujących typów sylwetek. Oto ich krótka charakterystyka:

 wąskie ramiona, pełny dół i drobny biust [KLIK]
E  drobny biust, wąskie ramiona, biodra i pupa [KLIK]
Y  szerokie ramiona, węższe biodra, pełny biust i szczupłe nogi [KLIK]
X – pełne biodra i biust, wąska talia, ramiona i biodra zbliżonej szerokości [KLIK]
O  brak zaznaczonej talii, widoczny brzuch i szczupłe nogi [KLIK]
H  brak zaznaczonej talii, zbliżona szerokość ramion i bioder [KLIK]
I - wysoka, brak zaznaczonej talii, zbliżona szerokość ramion i bioder, drobny biust [KLIK]
T - szerokie ramiona, węższe biodra, nieduży biust i szczupłe nogi [KLIK]


Wystarczy jedno kliknięcie, żeby się do nich przenieść :) Zapraszamy do udziału w internetowych poradach stylistycznych oraz do śledzenia całego cyklu na blogu Kryzysowa Narzeczona. Do zaczytania!

Oto nasze dotychczasowe porady: stylizacja na wesele, figura A.


* REGULAMIN: nadesłanie maila z prośbą o poradę jest jednocześnie zgodą na publikację treści wiadomości i załączonych do niej zdjęć na blogu Kryzysowa Narzeczona. Jak już wspomniałyśmy, nasza pomoc jest całkowicie darmowa i dotyczy wybranych zgłoszeń. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz