czwartek, 15 września 2016

Oryginalne i nietypowe plecaki

Uczniowie szkół z łezką w oku pożegnali wakacje. Studenci niedługo rozpoczną nowy rok akademicki. Aby umilić i upiększyć czas spędzony na zdobywaniu wiedzy, prezentujemy nietypowe i zabawne plecaki. Przeszukałyśmy Internet i stworzyłyśmy specjalną galerię. Część produktów zasila działy dla maluchów. Oryginalny ekwipunek niech będzie dla Was zachętą do zabawy modą i pielęgnowania wewnętrznego dziecka. Jeśli lubicie wszystko, co jest urocze, kolorowe i beztroskie, to koniecznie tutaj zajrzyjcie! 


Zabawne plecaki


Udowadniamy, że powrót do szkoły nie musi być nudny. Wśród naszych propozycji znalazły się plecaki inspirowane przyrodą, zwierzętami, komiksem, modą vintage, a nawet gastronomią! Zobaczcie, który słodki przysmak zagościł na liście Kryzysowej Narzeczonej. Nietypowe akcesoria są idealnym pomysłem na prezent dla szalonej dziewczyny lub chłopaka. Po prostu cud, miód i groszki!



Sprytny lisek



Plecak handmade lis


Sowa mądra głowa


Plecaki sowy galeria



Alfons Mucha nie siada



Plecak secesja
Moria Art



Dla fanów pokemonów


Plecak pokeball


Vintage w groszki





Plecak retro w groszki


Z miłości do pączków


Plecak nietypowe wzory
Brooklyn Butik



Panda śpioch



Plecak panda handmade
Lady Stump, Pakamera




Kocie uszy



Plecak z uszkami
Cropp




Nosił wilk razy kilka





Kapitan Ameryka: Misja piąteczka


Plecak komiks



Super Mario fatality


Plecak Pegasus
EMP Shop



Lot w kosmos



Plecak galaxy
MrGugu & Miss Go




Na lipę

Plecak przyroda las
Brooklyn Butik


Nasz pierwszy tornister i plecak



Blogerki Kryzysowej Narzeczonej z sentymentem wspominają edukacyjny debiut, który miał miejsce w latach 90. Pierwszy plecak J. przedstawiał Kulfona i Monikę. Z pewnością robił furorę w szkole. K. zaczynała podstawówkę z granatowym tornistrem z nadrukiem z kaczuszką. Był z tych niezniszczalnych. Nawet po rozlaniu kleju, który wiecznie wszystko brudził i był poza kontrolą, trzymał się dzielnie przez następne kilka lat. Pamiętacie te wodniste pułapki? Tornister-weteran zapinany był na zatrzaski i miał żółte wykończenie. W końcu żółty to kolor mocy ;) To tyle z naszych wspomnień, teraz pora na Was. Jak wyglądał Wasz pierwszy tornister lub plecak? Opiszcie go w komentarzach, bo lubimy czytać o szkolnych czasach!







Muzyczny bonus (takie z nas starsze gniewne)










2 komentarze:

  1. Świetne plecaki:) Kiedyś takiego wyboru nie było, a jednak mam wielki sentyment do tamtych czasów:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Racja, chyba tylko segregatory i karteczki wyłamywały się z zasady ograniczonego wyboru :D

    OdpowiedzUsuń